Regjistroni domainin tuaj .al

Sulmi ne Bengazi, vritet ambasadori amerikan

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

Sulmi ne Bengazi, vritet ambasadori amerikan
Sulmi ne Bengazi, vritet ambasadori amerikan

Ambasadori amerikan Kristofer Stivens raportohet të jetë nje nga katër personat, që u vranë nga sulmi me raketa mbi konsullatën në Bengazi të Libisë. Më herët u tha se persona të armatosur kanë sulmuar konsullatën amerikane në qytetin lindor të Bengazit në Libi dhe i kanë vënë flakën ndërtesës, duke vrarë një pjesëtar të personelit amerikan. Lajmin për vrasjen e ambasadorit e kanë dhënë agjencitë perendimore te lajmeve.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi