Regjistroni domainin tuaj .al

Matura, ja rezultatet e provimit te Matematikes

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

Matura, ja rezultatet e provimit te Matematikes
Matura, ja rezultatet e provimit te Matematikes

Ministria e Arsimit dhe Shkences ka bere publike sot rezultatet e provimit te matematikes per gjithe maturantet. Te interesuarit mund te lexojne rezultatin qe kane arritur te marrin per provimin e lendes se matematikes, provimit te dyte te detyruar te matures shteterore, noten e pershkallezuar dhe ne fund noten finale.  MASh ka bere me dije se neser nis dhe korigjimi provimit te lendeve me zgjedhje, nderkohe qe ne fillim jave del dhe Formulari A2 per te gjithe te interesuarit qe do te aplikojne per te.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi