Regjistroni domainin tuaj .al

10 golat me te bukur te Champions 2011-2012

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

10 golat me te bukur te Champions 2011-2012
10 golat me te bukur te Champions 2011-2012

UEFA ka publikuar 10 golat më të bukur të këtij edicioni në Ligën e Kampioneve. Ka gjuajtje spektakolare, driblime, goditje dënimi të pakapshme, kundërsulme perfekte por edhe lëvizje teknike që e kanë bërë këtë edicion të paharrueshëm për shumë tifozë. Vendin e parë e ka merituar goli i Andres Iniesta, i cili ka qenë protagonist në fitoren 2-0 të skuadrës së tij në fazën e grupeve ndaj Viktoria Pilsen. Sipas vetë lojtarëve të Barcelonës, është thuaje e pamundur për ta qe të realizojnë përsëri një aksion të tillë, edhe nëse e provojnë në “Play Station”.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi