Regjistroni domainin tuaj .al

Rumani, shenon nga penalltia ne derbin e Kluzhit, portieri grushte e shkelma ndaj sulmuesit

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

Rumani, shenon nga penalltia ne derbin e Kluzhit, portieri grushte e shkelma ndaj sulmuesit
Rumani, shenon nga penalltia ne derbin e Kluzhit, portieri grushte e shkelma ndaj sulmuesit

Derbi dihet qe eshte nje ndeshje nga ato qe mbahen mend gjate dhe qe per tifozet do te thote shume. Sikunder ne te gjitha boten, edhe ne Rumani, ne kete vend ballkanas gjaknxehte, sfida derbi perjetohet me shume emocion dhe nervozizem. Kjo ka ndodhur edhe ne sfiden ndermjet Universitatea Kluzh dhe CFR Kluzh, skuadra te te njejtit qytet me tifozeri qe urrehen dhe qe perfundoi 1-0 per CFr Kluzhin.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi