Regjistroni domainin tuaj .al

Traktor-rimorkio ndahet ne gjysme pasi u perplasur me trenin.

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

Traktor-rimorkio ndahet ne gjysme pasi u perplasur me trenin.
Traktor-rimorkio ndahet ne gjysme pasi u perplasur me trenin.

Ne internet eshte lansuar nje video amatore ku shihet nje tren udhetaresh duke goditur nje traktor-rimorkio qe mbante pambuk, i cili kishte mbetur ne binare. Aksidenti ka ndodhur rreth ores rreth 7.30 te premten ne Kings Mountain, NC (North Carolina).

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi