Regjistroni domainin tuaj .al

Lorik Cana shenon nje supergol kunder Atalantes

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

Lorik Cana shenon nje supergol kunder Atalantes
Lorik Cana shenon nje supergol kunder Atalantes

Lacio arrin te fitoje dhe momentalisht gjendet ne vendin e katert. Lacialet fituan 2-0 ndaj Atalantes. Shenon edhe Lorik Cana, supergoli i te cilit vulosi rezultatin, pas atij te Kozak.    


Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi