Regjistroni domainin tuaj .al

Danke Altin Lala

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

Danke Altin Lala
Danke Altin Lala

Tifozeria e Hanoverit i kushton nje koreografi te mrekullueshme. Altin Lales 14 vite dhe 295 ndeshje me Hanoverin. Altin Lala, xhuxhi luftarak i skuadrs Gjermane ka luajtur dje ndeshjen e fundit perpara sete transferohej te skuadra e dyte e Bajernit te Mynihut.  I gjith stadiumi ka brohoritur dhe duartrokitur mesfushorin Shqiptar...

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi