Danke Altin Lala

Danke Altin Lala
Tifozeria e Hanoverit i kushton nje koreografi te mrekullueshme. Altin Lales 14 vite dhe 295 ndeshje me Hanoverin. Altin Lala, xhuxhi luftarak i skuadrs Gjermane ka luajtur dje ndeshjen e fundit perpara sete transferohej te skuadra e dyte e Bajernit te Mynihut.  I gjith stadiumi ka brohoritur dhe duartrokitur mesfushorin Shqiptar...


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama