Regjistroni domainin tuaj .al

E bukura e dheut

Shkruar nga:  
Postuar më: 8 vite më parë

Vajzen me te bukur te botes
Pas konkursesh dhe zgjedhjesh te medha
...........si çdo njeri te rendesishem
e vune ne mes dhe e pyeten:
- Bukuria juaj, mund te na thoni ç'deshire ka?

Qeshi nga pak e Bukura e Dheut
- Kam frike te kerkoj me teper - tha
M'u dhimbs vajza
Zbrita ne rruge dhe thirra te dashuren...


Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Pyetjet e fundit aktive

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi