Regjistroni domainin tuaj .al

Panairi i punes, mundesi punesimi

Shkruar nga:  
Postuar më: 4 vite më parë

Panairi i punes, mundesi punesimi
Panairi i punes, mundesi punesimi

Dhjetra kompani që operojnë në fusha të ndryshme do të marrin pjesë në edicionin e dytë të Panairit të Studimit dhe Punës, këtë fundjavë. Qëllimi kryesor është që kompanitë të kenë mundësi që të intervistojnë të rinjtë që janë arsimuar dhe janë potencial i mundshëm për vende të ndryshme pune, raportoi AS. Çelja e këtij panairi u njoftua nga kryetari i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Tiranës dhe nga përfaqësues të Ministrisë së Punës dhe të Bashkisë së Tiranës.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi