Sporti

Sporti

Lajme nga aktivitete sportive shqiptare, gjermane, angleze, italiane e shume te tjere do jene pjese e ketij seksioni informativ

  • Çiljeta: Ja e vërteta me Alban Hoxhën

    Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, e cila së fundmi ka prezantuar edhe këngën më të re "Aventura", e ftuar në emisionin "Top Show" për të folur rreth videoklipit të këngës ka dhënë dhe një përgjigje që ndoshta të gjithë e pr

  • Shpërthen Luiza Gega: Shteti, indiferent ndaj meje!

    Ndërsa Lojërat Olimpike nuk janë shumë larg (nisin më 5 gusht), kampionia e atletikës shqiptare, Luiza Gega, shpreh indinjatën për indiferencën e shfaqur sipas saj nga shteti.

  • Aksionerët kundër Galianit: Është koha të tërhiqesh

    Teksa u hedh një sy bilanceve të viteve të fundit të Milanit, kupton që humbjet janë alarmante. Dita e djeshme ka qenë shumë e rëndësishme në shtëpinë kuqezi, pasi është zhvilluar asambleja e aksionerëve, ku është ana