<![CDATA[VIP Shqiperia.com ]]> http://www.shqiperia.com/feed/vip/ Wed, 19 Sep 2018 22:50:24 +0200 (ShqiperiaCom Shpk - Armand Brahaj) CMS E-Rise ShqiperiaCom Shpk http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 7200 <![CDATA[Ilda Bejleri ngacmimet nga futbollistet buqetat me lule ne redaksi e deri te propozimet e cmendura]]> http://vip.shqiperia.com/art/19312/Ilda-Bejleri-ngacmimet-nga-futbollistet-buqetat-me-lule-ne-redaksi-e-deri-te-propozimet-e-cmendura.html Thu, 26 Oct 2017 18:58:54 +0200 <![CDATA[Kaq seksi nuk e keni pare Adelina Berishen]]> http://vip.shqiperia.com/art/19311/Kaq-seksi-nuk-e-keni-pare-Adelina-Berishen.html Tue, 09 May 2017 15:35:14 +0200 <![CDATA[Bes Kallaku Me vjen keq qe sta plotesova kurre deshiren]]> http://vip.shqiperia.com/art/19310/Bes-Kallaku-Me-vjen-keq-qe-sta-plotesova-kurre-deshiren-.html Fri, 05 May 2017 15:47:32 +0200 <![CDATA[Noizy ia beri vetes fotoja qe ai postoi beri qe policia ta kapte ne flagrance]]> http://vip.shqiperia.com/art/19309/Noizy-ia-beri-vetes-fotoja-qe-ai-postoi-beri-qe-policia-ta-kapte-ne-flagrance.html Wed, 11 Jan 2017 16:07:58 +0100 <![CDATA[Ja VIDEO e Florit paralajmeroi 1 jave me pare shtatzenine e Elvanes]]> http://vip.shqiperia.com/art/19308/Ja-VIDEO-e-Florit-paralajmeroi-1-jave-me-pare-shtatzenine-e-Elvanes-.html Mon, 14 Nov 2016 18:29:02 +0100 <![CDATA[Ciljeta dhe Alban Hoxha i Partizanit 9 muaj bashke Ja kush ia shprehu i pari dashurine]]> http://vip.shqiperia.com/art/19307/Ciljeta-dhe-Alban-Hoxha-i-Partizanit-9-muaj-bashke-Ja-kush-ia-shprehu-i-pari-dashurine.html Mon, 07 Nov 2016 19:48:16 +0100 <![CDATA[Zbulohet data ja kur do te martohen Turi dhe Orinda]]> http://vip.shqiperia.com/art/19306/Zbulohet-data-ja-kur-do-te-martohen-Turi-dhe-Orinda.html Wed, 02 Nov 2016 20:43:41 +0100 <![CDATA[Bleona nudo ne mediat spanjolle]]> http://vip.shqiperia.com/art/19305/Bleona-nudo-ne-mediat-spanjolle.html Wed, 02 Nov 2016 20:41:59 +0100 <![CDATA[Ja kush eshte babai i femijes se Tunes]]> http://vip.shqiperia.com/art/19304/Ja-kush-eshte-babai-i-femijes-se-Tunes.html Wed, 26 Oct 2016 19:45:23 +0200 <![CDATA[Xhesika Berberi ndahet nga i dashuri ja pse cifti simpatik i dha fund lidhjes]]> http://vip.shqiperia.com/art/19303/Xhesika-Berberi-ndahet-nga-i-dashuri-ja-pse-cifti-simpatik-i-dha-fund-lidhjes.html Sat, 15 Oct 2016 10:02:40 +0200 <![CDATA[Leonora shkruan fjale prekese per 17 vetorin e vdekjes se babait]]> http://vip.shqiperia.com/art/19302/Leonora-shkruan-fjale-prekese-per-17-vetorin-e-vdekjes-se-babait.html Thu, 13 Oct 2016 20:13:20 +0200 <![CDATA[Rosela Gjylbegu shperthen kunder Olti Currit opinionisti e sulmon ashper]]> http://vip.shqiperia.com/art/19301/Rosela-Gjylbegu-shperthen-kunder-Olti-Currit-opinionisti-e-sulmon-ashper.html Mon, 03 Oct 2016 17:20:03 +0200 <![CDATA[Diplomohet Enca Jeta ime prej popstari ska qene e lehte]]> http://vip.shqiperia.com/art/19300/Diplomohet-Enca-Jeta-ime-prej-popstari-ska-qene-e-lehte.html Tue, 20 Sep 2016 18:06:43 +0200 <![CDATA[Aktorja shqiptare Nuk bej jete luksoze fatkeqesisht skam dashnor me X6]]> http://vip.shqiperia.com/art/19299/Aktorja-shqiptare-Nuk-bej-jete-luksoze-fatkeqesisht-skam-dashnor-me-X6.html Tue, 20 Sep 2016 16:20:27 +0200 <![CDATA[Ciljeta flet per lidhjen me Alban Hoxhen (Video)]]> http://vip.shqiperia.com/art/19298/Ciljeta-flet-per-lidhjen-me-Alban-Hoxhen-(Video).html Tue, 20 Sep 2016 16:10:35 +0200 <![CDATA[Luana Vjollca ndjell edhe kunatin Geti ja reagimi i tij]]> http://vip.shqiperia.com/art/19297/Luana-Vjollca-ndjell-edhe-kunatin-Geti-ja-reagimi-i-tij.html Fri, 12 Aug 2016 19:47:13 +0200 <![CDATA[Bleona Qereti Ja pasaniket qe me kane dhene miliona (Video)]]> http://vip.shqiperia.com/art/19296/Bleona-Qereti-Ja-pasaniket-qe-me-kane-dhene-miliona-(Video).html Thu, 28 Jul 2016 09:31:05 +0200 <![CDATA[Luana ne Greqi realizon spot komercial per nje agjenci greke]]> http://vip.shqiperia.com/art/19295/Luana-ne-Greqi-realizon-spot-komercial-per-nje-agjenci-greke-.html Mon, 11 Jul 2016 21:28:20 +0200 <![CDATA[Endrra amerikane e Besit dhe Xhensiles]]> http://vip.shqiperia.com/art/19294/Endrra-amerikane-e-Besit-dhe-Xhensiles.html Mon, 20 Jun 2016 20:42:21 +0200 <![CDATA[Fotoja me e ndjere e Vesa Lumes]]> http://vip.shqiperia.com/art/19293/Fotoja-me-e-ndjere-e-Vesa-Lumes.html Tue, 07 Jun 2016 10:22:41 +0200