Pija per te humbur ne peshe

Pija per te humbur ne peshe

Kjo pije që shërben për të humbur peshë, është një recetë efektive dhe një pije e shijshme. Ju madje mund të pini 5 gota në ditë.

Përbërësit: -4 kivi -1/4 lugë çaji me pluhur karafili -1 dardhë -1 tufë nenexhik -lëngu i 2 kokrrave limon -5 gota me ujë

Përgatitja: Përziejini të gjithë përbërësit në blender dhe krijoni një pije kompakte dhe pini një gotë: në mëngjes, para dreke dhe para darke. Pije këtë lëng për 1 muaj rresht dhe do të keni humbje të konsiderueshme në peshë.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama