E fejuara e propozon ne fushe ai ia mbath vrapit

E fejuara e propozon ne fushe, ai ia mbath vrapit

Ajo që duhet të ishtë një skenë romantike mes një çifti, u shndërrua në një nga videot më humoristike të kësaj jave. Një vajzë, përpara fillimit të një ndeshjeje futbolli, hyri në fushën e lojës dhe u ul në gjunjë përballë të fejuarit të saj për t’i propozuar për martesë.

Djali, i cili në një moment u duk sikur e priti me qetësi këtë kërkesë, filloi të vrapojë me shpejtësi në drejtim të tunelit që të çon në dhomat e zhveshjes së stadiumit, duke e lënë pas të fejuarën e tij.

 

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama