Haxhi Krasniqi n intervist me RTV21 - Korrik 2011 - Prishtin - Kosov - Shqipri

Publikuar nga ALBANIAN BOXING

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Foto by Eroll Popova - Haxhi Krasniqi n intervist me RTV21 - Korrik 2011 - Prishtin - Kosov - Shqipri / Junik

Modifikimi i fundit me: 1 muaj më parë
Gjithsej: 17579 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=wHty0TOWXiE&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

Bravooooo Robin ...
Bravooooo Robin Hagji Krasniqi kur po dalim epo epim kaj kafe more münchen klm nga dugi

What about now ...
What about now HHAHAHA.

HAXHI KRASNIQI .. ...
HAXHI KRASNIQI .. NUMER 1 JUNIKAS (Y)

Haxhiu eshte i ...
Haxhiu eshte i vetmi Gladiator i ringut nga Juniku

gjithmon ka pas ka ...
gjithmon ka pas ka juniku dhe gjizhmon ka me bas ksi burra trima sikur hagjia,e luanin kush e shan aty shihet vetem inati,rrnoft luani rrnoft hagjia kta gigant junikas

Are you fucking ...
Are you fucking kiddin me, He fought like a fucking CHAMP.

hallal i koft !!!!
hallal i koft !!!!

so, did he fight ...
so, did he fight Cleverly or not?

Did he ever fight ...
Did he ever fight Cleverly...?

hahahahaha now its ...
hahahahaha now its August 2012 and he is world CHAMPION

Krasniqi is going ...
Krasniqi is going to get his face handed to him by Cleverly next month (April 2012).

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi