Tropoja e Vjeter

Publikuar nga ESARD MULAJ

Regjistroni domainin tuaj .al
a

....Vendi im ..!! Me i miri ne Bote..!!!

Modifikimi i fundit me: 3 muaj më parë
Gjithsej: 8539 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=tJdaP91Y2Pg&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

une jam kimet memia ...
une jam kimet memia djali i shkelqim memis i cilli dikur eshte kane logaritsi i bankve. une jam prej tropojes e vjeter kojel edhe gjyshin e kam nuredin memin. shpia e beldushve ater ma vone rruga per fierze , kosove ose ne bajram curr shkolla klubi ne midis ose dyqani e rezias

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi