(1of2) Creating Research Posters in PowerPoint - University of Saskatchewan - Training Services

Publikuar nga ITSTRAINING

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Creating research posters, part 1 of 2.

Modifikimi i fundit me: 4 muaj më parë
Gjithsej: 9988 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=lNLf2kar0vw&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

Good guide and tips ...
Good guide and tips. Thanks.

Very helpful. ...
Very helpful. Thanks for sharing. I have learned a lot.

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi