Pamje nga manifestimi i fests 28 nntorit n Prishtin

Publikuar nga VIDEO SHQIP

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Ndonse nga ana institucionale as sivjet nuk ka pasur prgatitje pr t kremtuar 28 Nntorin Ditn e Flamurit, Lvizja Vetvendosje n bashkpunim me Rrjetin e Organizatave Shqiptare,po organizojn n sheshin Nn Tereza aktivitete t ndryshme pr nder t ksaj feste. /KosovaPress/

Modifikimi i fundit me: 6 muaj më parë
Gjithsej: 16125 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=bFWbToBhylU&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

kosova gjithmone ka ...
kosova gjithmone ka dhen per kombin turp per shqiperin apo komunistat shqiptar qe duan ta zhdukin kete dite dhe ta zvendesojne me 29 nentorin bravo kosova

@gabrielsicily Ne ...
@gabrielsicily Ne Kosove

Sa bukur uket ...
Sa bukur uket qyteti ashtu me flamujt kuq e zi ..Bravo,Bravo Shume bukur e kane organizuar ne Prishtine Bekuar qofte Flamuri yne Kuq e Zi ! --

Por ku janë këtu?
Por ku janë këtu?

DARDANIA ESHTE ...
DARDANIA ESHTE SHQIPERI! FUND!

@shqipe97 Shqipe ...
@shqipe97 Shqipe dita e flamurit mbetet per gjithmon 28 nentori.. sala e ka ndruar vetem diten e qilirimit ne 29.. kurse te gjithe shqiptaret e festojn edhe diten e qlirimit edhe diten e flamurit ne daten 28 nentor ;)

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi