Noga ft Flori and Albatrit Muqiqi - Tequila Vava (Official Video)

Publikuar nga NOGA BEATBOX

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Agon Abdullah known as "Noga beatbox" was born on June 13, 1995. Since he was 5 years he noted his talent and started doing what he does now , beatbox . In his early years , did beatbox with some of the best rappers in Prishtina : Bim Bimma , Ergen , DJ Blunt etc. In 2011 he released his first album "Soulja". His Facebook fanpage with over 140k fans and his YouTube Channel with 40 + million views make him the most clicked artist in Kosova and Albania. He made collaborations with a lot of rappers and famous singers in Albanian lands. Webfaqja: www.nogabeatbox.com Manager:0037744584583 Muzika: Flori Video: Max Production Albania Marrin pjese: Flori, Albatrit Muiqi, Noga beatbox,

Modifikimi i fundit me: 50 minuta më parë
Gjithsej: 8208922 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=Vzg7l8ZdNS4&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

like kush e ngon ...
like kush e ngon 2014 

fineeeee
fineeeee

S A R A J E V O
S A R A J E V O

<3
<3

2011 ..viti i ...
2011 ..viti i hiteve ma te madhaja te ballkanin ..albanian music..the best

why the hell are ...
why the hell are you and listening to Albanian music? Your damn provocative kurac!!!

vidi se da živiš u ...
vidi se da živiš u vukojebini.

ma pusi kurac ...
ma pusi kurac majmune!

KOSOVA FORM ALBANIA
KOSOVA FORM ALBANIA

Like Kush e Ngjon N ...
Like Kush e Ngjon N'2013 :D

tequuueellaaaaaaa
tequuueellaaaaaaa

this song brings ...
this song brings back so many memories from Albania in the summer

musika me e ...
musika me e degjuarr wowww ahum e bukur bree

fuck your mothers ...
fuck your mothers pussy

qe muzik te vertet ...
qe muzik te vertet o pedera. h t t p : / / w w w.youtube.com/watch?v=ZLk75fFXqH4

...
هههههههههههههههههههههههه شجابك هنا

Shume bukur... ...
Shume bukur...komplimenti

qka boni noga n'kit ...
qka boni noga n'kit këng?

Hi c:
Hi c:

Like kush e ngjon ...
Like kush e ngjon 2013

un jam shqiptar me ...
un jam shqiptar me syte e kafta e me flokt e kafta jam rac dinaride!!!!!! un e di se nuk jam turk.....i urrej turket...... un jam ilir.... ktu te ne n tetov ka shum pak njeri me flokt e zeza dhe me syt e zeza ne shqiptart nuk jemi aspak turk!

نصرت مسويها احلى ...
نصرت مسويها احلى وبعدين اش هل سخافة

edhe un kesshtu ...
edhe un kesshtu mendoj ki pidh none nuk e dinka se kush eshte turk dhe kush eshte shqipe! JA URROJ KOSOVES EDHE 10000000 VJET PREJ NGA TETOVA PERSHENDETJE O VLLA...

Fuck serbia , ...
Fuck serbia , KOSOVO is ALBANIA

get the fuck out of ...
get the fuck out of here !!! serb shit !!!

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi