Skandal!!...Rrahje Gruaje Ne Mes Te Rruges!

Publikuar nga JULIANCENAJ1

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Skandal!!...Rrahje Gruaje Ne Mes Te Rruges!

Modifikimi i fundit me: 3 orë më parë
Gjithsej: 126787 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=U_ZU2H3jsFA&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

te qifsha rropt .. ...
te qifsha rropt ..mendo cik per femijen bythqirr

kputja mer 2 ...
kputja mer 2 grushta shpejt e shpejt ktij tipit

Pu TE Isha Do E ...
Pu TE Isha Do E Kisha Copetuar fare ate Burracak .. legen ..... ( Gjynah per femijen ) :(

Robt ketij legeni! ...
Robt ketij legeni! kush ja di emrin le ta denoncoje ne polici per dhune ne familje ()ropshin :@

u bokan mobileri me ...
u bokan mobileri me porosi aty. duhet me vajt

Tungen e kallashit ...
Tungen e kallashit ne goje do ta kisha fut or legen

por une e njoh kete ...
por une e njoh kete CAMIN,ai ka ndare 5 grah dhe jeton tek medreseja me shtepi,,gruan e ka si kukell dhe te mire,por vete eshte njeri i deshtuar vetem bej kalamaj dhe leri grate ha ha ha por gjynaf kjo e fundit e ka duruar shume eshte dhe njeriu e mire e shkreta

po ky pidhropshi me ...
po ky pidhropshi me grat ben si i fort.....po esht burr te kapet me ndo1 te barabart mos i qihet farefisi

edhe e mbajm veten ...
edhe e mbajm veten per trima ne shqiptaret kur sjemi te zot me mbrojt nje nene ne mes te rruges para fmis!? po ai ça maskara prind qe rref gruan e vet mes e rruge dhe para syve te fmis! edhe bota tallet me injorancen shqiptare dhe kan te drejt kur ne akoma kemi shum maskarenj si ai prind!!!

yyyyyyyyyyyy te ...
yyyyyyyyyyyy te qifsha motren kurv e mutit

te qifsha motren or ...
te qifsha motren or ropqim

edhe ky ropqim , ...
edhe ky ropqim , dhe ajo bushter

E tmerrshme :(
E tmerrshme :(

more po e shan prej ...
more po e shan prej ne kerr mrenda... shko dil ndihmoj...

injoranca e ...
injoranca e shqiptarit....ndoshta e ka merituar nji nene nuk rrihet para femis tij per cdo lloj arsye, jemi njerz dhe kemi goj per te folur.por kur maloku mer grua se cfar i duket mushk a lop? te vraft zoti ate dor e te len andikapat qe te te rrahi ty ajo

I semur PSIKO-FIZIK ...
I semur PSIKO-FIZIK,,,,,,tjeter cmund te thuesh

sa frikacak juve ne ...
sa frikacak juve ne Shqiperi, vetem nje grua mori guximin ta ndalon ket leshin

INJORANCA E BURRAVE ...
INJORANCA E BURRAVE SHQIPTARE NUK KA KUFI!NUK KA ME TURP SE SA TE VESH DORE MBI NJE GRUA,PER ME TEPER NENA E FEMIJES TAT NE SY TE FEMIJES! LEGEN BURRE! PROVO BEJE TE FORTIN ME NJE BURRE SI PUNA JOTE TI MASKARA I NDYRE! SE ME GRATE BEHENI SI CUBA JU PO KUR VJEN PUNA PER ME U MAT ME BURRA SKENI BOLE!! DHE GJEJA QE ME SKANDALIZON ME SHUME ESHTE QE VETEM GRATE U AFRUAN TA NDIHMOJNE NDERSA CUNAT NE KEMB SI PALLA DUKE BE SEHIR,JA KY ESHTE REALITETI I QELBUR SHQIPTARE O NJEREZ!!!

E bisogna fare come ...
E bisogna fare come nel medioevo. Ci sono le prove certe che uno picchia, che gli tagliano le mani in pubblico. Vedremo quanti coraggiosi rimarranno. Ma fino a che le donne stiano zitte e non alzino la voce ( e non abbiano il sostegno della famiglia di provenienza) cambierà poco. Donne non fatevi trattare come animali. Unitevi contro le spazzature tipo l'uomo nel video e mandateli al manicomio per farsi curare!

ca robqiri e
ca robqiri e

o ropqir muti ...
o ropqir muti rrifet gruja mer te qifsha motren edhe ne sy te kalamonit te vogel o te qifsha ropt po edukat po i jep goces tate mer fisqim o moterqir muti te qifsha fisin do me e rraf rrife vetem mer fisqim jo ne sy te goces o ropqir po sme ke mu cun ti te qija ropt ta rripja lekuren te gjall moterqir

po ju çcuna aty . ...
po ju çcuna aty .skishit fuqi te dilnin e ti pergjigjeshti atit burre? "burre"eshte nje fjale e teper per te thene , se nje burr i vertet nuk i ngreh duart as edhe nje femre es adhe nje femije.

ku eshte kjo ne ...
ku eshte kjo ne fier

po ju qe po ...
po ju qe po filmonit mbanit sehir dhe shifnit nuk dilnit dot me e niimu at grun

E tmerrshme :( Sa ...
E tmerrshme :( Sa keq me vjen edhe per gruan edhe per femijen qe cirret ne makine :(((

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi