Gramsh- E shpejte Arditi

Publikuar nga GRAMSHIOTI

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Modifikimi i fundit me: 4 muaj më parë
Gjithsej: 10764 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=RcJ2i_KfAVg&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

bravo ,ju lumshin ...
bravo ,ju lumshin kembet

eshte vallja e ...
eshte vallja e gajdes kjo e kercejne ne te gjitha zonat e shqiperise po me mir se korca nuk e kercejne

Ju po ju.
Ju po ju.

shume bukur , ,,
shume bukur , ,,

cfare valle eshte ...
cfare valle eshte kjo? nuk e di si quhet...edhe ne Lushnje e kercejme kete...

valle 1sh
valle 1sh

pse nuk je dakort ...
pse nuk je dakort shko dhe shiko pak me vin kec ne qofte se ju ofendova

...
bravoooooooooooooooooooooooo

bravo gramshi ..po ...
bravo gramshi ..po cfare ishte kjo mbremje qe e paskeni tundur??

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

Albforumi