Pas nje Lajmi 24 shkurt - Vizion Plus - Teaser

Publikuar nga VIZIONPLUSALBANIA

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Mes nje burgu muzeal dhe nje burgu te gjalle historia perseritet...Nga gazetarja Matilda Terpollari...

Modifikimi i fundit me: 9 muaj më parë
Gjithsej: 38 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=LDP3HiCLOKQ&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi