Vetvendosje "serbia nuk kalon" ne Decan

Publikuar nga PORTALIKOSOVALBANER

Regjistroni domainin tuaj .al
a

http://Kosovalbaner.com

Modifikimi i fundit me: 8 muaj më parë
Gjithsej: 7602 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=8tzu42L8GlY&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

Dalim n`protesta ...
Dalim n`protesta per korkon sna han jom gjak nxet se jom lind e jom rrit en deçan.Na njohin per sherre e per mangupllak asni wan en kosov sun na afrohet ngat.♥ Fuck Serbia

Hallall juh koft
Hallall juh koft

Kalon Kalon ndeqan ...
Kalon Kalon ndeqan edhe mir bile

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi