Portokalli show season 11 ep 3 part 03

Publikuar nga PORTOKALLIREWIND

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Follow Portokalli Commedy Show at http://www.youtube.com/show/portokallishowshqiptare Portokalli (trans: The Orange) is a weekly night sketch comedy and variety show filmed in Tirana in front of a live audience Portokalli attracts over 1 million viewers in Albania, Kosovo[a], Republic of Macedonia and Diaspora.

Modifikimi i fundit me: 2 muaj më parë
Gjithsej: 73840 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=4ipVRUSFHIM&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

hahahah orti ti ti ...
hahahah orti ti ti shoq hahahah

great !
great !

e madhe ropt
e madhe ropt

!!!!! SUPER !!!!!
!!!!! SUPER !!!!!

mjeti transportit ...
mjeti transportit gamor hahahaha

ahahahahahahahah
ahahahahahahahah

ahahaha sa e madhe
ahahaha sa e madhe

ja pori leket te ...
ja pori leket te gjitha ahahahahaahahahahhahaahahahah

...
hahahahahhahhhhhahahahhaha

hahaha cleshka ...
hahaha cleshka sikur ka fshire drrasene zeze.. kapo mos vdeksh kurre

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi