bledi mora rrugen per ne durres

Publikuar nga ERGYS GYSI

Regjistroni domainin tuaj .al
a

Modifikimi i fundit me: 4 javë më parë
Gjithsej: 84337 shikime
Faqja e publikuar: http://www.youtube.com/watch?v=-cGW0Fi7CT8&feature=youtube_gdata_player

Regjistroni domainin tuaj .al

Komentet e vizitorve

Komentet m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn

a ju rujt zoti juve ...
a ju rujt zoti juve mos vdekshi kurre

prsh klodin jeten ...
prsh klodin jeten time nga matilda kucove

ja hangsha vetlat ...
ja hangsha vetlat hahahhahahahahahahhaha

jasha durresi jasha ...
jasha durresi jasha zjarrrrrrraaaaaaa

e mora rrugen o per ...
e mora rrugen o per ne shijak o per shijak

...
jashaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa durrsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii zjarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

oooooooo... ...
oooooooo...jashaaaaaaaa...sak sak sak....kalleeeeeee...op op op op....sssssssss....pershendes yllken qe e ka fixim kte kong....:P

ti mire qe e more ...
ti mire qe e more rrugen per ne DURRES.. Po pse su nale njeher tek BERBERI me ti hyre gershan rrushi me ti pre qato vetulla pash zoten ?! WTF

jasha korado
jasha korado

jasha rreli visi ...
jasha rreli visi shemsiiiiiii edi

opaaaaaaa jashaaa ...
opaaaaaaa jashaaa jashaaaaaaaaaa pershd zemren time bledin <3

sh sh sh e bukur
sh sh sh e bukur

...
jjjaaaaaaaaaassssshhhhaaaaa

mora rrugen per ...
mora rrugen per elbasan........jashaaaaaaaa rrrrrrrrrrrr saaaaak saaaak....... ]

mora rrugen per ne ...
mora rrugen per ne durres,, jashaaaaaaaaaaaaaa

jashaaaaaaaaaa ...
jashaaaaaaaaaa bledi. te pershendes nga zaja

e mora rrugen per ...
e mora rrugen per diber o per diber me taku dj dibren e vogel jasha zjarrrrrrrr

Video t ngjashme

Videot m posht nuk jan t kontrolluara nga ekipi yn
Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi