cfare perdoret per te carat e themrave te kembeve...??? 

kam disa te cara te thella tek themrat e kembeve, ato sa vijn e behen me forta e me te thella deri sa del gjak dhe te japin nje dhimbje te padurueshme. kam perdorur disa tubet e ilace farmaci, po nuk kane dhene asnje efekt dhe themrat vazhdojn po njelloj. 

Pyetur ne Mjeksia Alternative - 1070 dite me parë

Terma: cfare perdoret per te carat e themrave te kembeve... 

Answer now
Raportoje si abuzuese
Vleresoje : 9 3

Pyet diÁka

Pyet tani

Kategoritë


© 2010 ShqiperiaCom. Pyet diÁka. Merrni përgjigje. Te gjitha te drejtat te rezervuara.

kërko