Regjistroni domainin tuaj .al

Teatri i Kukullave shfaq “Ulërimat e pyllit”

Shkruar nga:  
Postuar më: 4 vite mĂ« parĂ«

Teatri i Kukullave shfaq “Ulërimat e pyllit”
Teatri i Kukullave shfaq “Ulërimat e pyllit”

Teatri Kombëtar për Fëmijë do të shfaqë në fundjavë, në datat 20 dhe 21 nëntor pjesën me kukulla për fëmijë “Ulërimat e pyllit””.
Të shtunave shfaqjet fillojnë në orën 11:00, ndërsa të dielave jepen dy shfaqje dhe pikërisht në orën 10:30 dhe 11:30.
Për rezervime. Tel.: 042 222 446.

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema të nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi