Regjistroni domainin tuaj .al

Brendet me me shume ndikim ne Facebook

Shkruar nga:  
Postuar më: 4 vite më parë

Brendet me me shume ndikim ne Facebook
Brendet me me shume ndikim ne Facebook

16 milion simpatizant ka Starbucks n faqen e tyre n Facebook, duke e br kshtu m t madhen ndr miliona t tilla n tr komunitetin e rrjetit m t madh shoqror. Ja dhe lista e dhjetshes s par:

1. Starbucks 16 milion
2. Coca-Cola 15 milion
3. Oreo 12 milion
4. Skittles 11.5 milion
5. Red Bull 10.2 milion
6. Victorias Secret 8.4 milion
7. Disney 8.3 milion
8. Converse All Star 7.3 milion
9. iTunes 7 milion
10. Windows Live Messenger 6.8 milion

10 brendet me me shume simpatizante ne Facebook

Statistika: BrianSolis

A jeni ju admirues n faqen e ndonjrit nga kto brende? A njihni ndonj brend shqiptar me shum admirues n Facebook?

Faqja jon ka rreth 1700 admirues, kshtuq ju bj lutje t’i ftoni edhe miqt tuaj t na bashkangjiten n Facebook. (Kliko ktu)


Artikulli Origjinal

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi