Shqiperia.Com Portali me i madh Shqiptar
Email Falas @shqiperia.com
Miqte, krijoni komunitetin e miqve tuaj
Chat #shqiperia, vajza djem shqipetare
Dyqani Virtual Shqiptar
Lojra ne Internet
Albania
Hapesira
Artikull Lajm

 

Lana 1
Lana 2
Lana 3
Lana 4
Shqiperia Sot
Ura panorame
Bulevardi panorame
Lana panorame
Muzeu Historik
Park ne Tirane
Shallvaret
Sheshi Skenderbej
Don Bosko
Lulishte ne Tirane
Parku Rinia
Piramida
Rr. Elbasanit
Sheshi Nene Tereza
Sheshi Skenderbej
Shkolla e Baletit
Stadiumi Qemal Stafa
Universiteti

Fotografite jane sektori me i vizituar ne Shqiperia.com ndaj menduam ti japim me shume perparesi fotografive nga Shqiperia dhe me kete rast menduam qe te vendosim edhe fotografi 360 gradeshe qe te krijojne efektin e 3D sikur ju ndodheni ne Shqiperi dhe po shihni nga nje pike e vetme gjithe pamjen qe mund te shikohet me sy duke u rrotulluar rreth vetes. Perdorni menune per te pare secilen nga fotografite. Me kalimin e kohes do vendosen edhe fotografi te tjera.